Teknoloji

Winlator adlı yeni bir uygulama, Android’de PC oyunları oynamamıza izin veriyor

GitHub’da indirilebilecek yeni bir öykünücü. kazanan, orijinal olarak Android için tasarlanmamış olsalar bile, en sevdiğiniz PC oyunlarını Android cihazınızda çalıştırmanıza izin verir.

Uygulama bunu, Windows uygulamalarının Windows dışı işletim sistemlerinde çalışmasını sağlayan bir uyumluluk katmanı yapar. şarapve ARM işlemcilerde x86_64 uygulamalarını çalıştırmak için özel olarak tasarlanmış bir Şarap şubesi. Kutu86/Kutu64onu kullanarak

Uygulamayı telefonunuza yüklemek çok kolaydır. APK’yı GitHub Bültenlerinden indirip yüklemeniz gerekir. APK’yi yükledikten sonra, OBB belgesini indirin ( main.1.com.winlator.obb) indir ve /storage/emulated/0/Android/obb/com.winlator Onu dizininize koymalısınız. Klasör eksikse, manuel olarak oluşturabilirsiniz. Bu adımları tamamladıktan sonra uygulamayı çalıştırın ve kurulum işleminin bitmesini bekleyin.

BAŞVURU Eski Deus, tetikçi 2Ve Uzak Ağlama 2 Kare yüzler gibi oyunlarda bazı olumlu sonuçlar verse de çok etkileyici değil. Bir Reddit kullanıcısı Trackmania Milletleri.

karliovahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu