Teknoloji

Spider-Man 2’nin Bazı Fiziksel Versiyonlarının Çalışmadığı Bildirildi

 
Sony’nin oyunculara sunduğu aksiyon macera oyunu Spider-Man 2 hakkında bir söylenti ortaya çıktı. Söylentilere göre Avrupa’daki bazı oyuncular oyunun fiziksel kopyasını indiremiyor ve yükleyemediği için oyunu oynayamıyor.
 
Oyunun bazı fiziksel kopyalarında sorun var
 
 
 
20 Ekim’de piyasaya sürülen ve Insomniac Games tarafından geliştirilen oyun, hem dijital hem de fiziksel olarak yayınlandı. Bildiğiniz gibi dijital versiyonda oyunu indirmeye bırakıyorsunuz ancak fiziksel versiyonda oyunu indirmenize gerek kalmadan doğrudan disk üzerinden oynayabiliyorsunuz. Ancak söylentilere göre bazı fiziksel versiyonları sorunlu.
 
Şu anda aktif olan bir Reddit gönderisine göre sorun büyük ölçüde Avrupa ülkelerindeki oyuncuları etkiliyor. Daha sorunlu versiyonların ise Romanya, Hollanda ve Malta’da olduğu iddia ediliyor.
 
Sorunun bilinen ve kalıcı bir çözümü şimdilik bulunmuyor. Aynı zamanda ne PlayStation ne de Insomniac henüz resmi bir açıklama yapmadı.
 
Öte yandan geliştirici Insomniac, New Game+ modu ve görev tekrarı özelliği üzerinde çalıştığını ve bu özelliklerin bu yıl yeni bir güncellemeyle oyuna ekleneceğini belirtiyor.
 
Fiziksel Kopyalamada kurulum hatası alan var mı? (Marvel Örümcek Adam 2)
byu/Okrym_ in SpidermanPS5_

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu