Haber

Kocaeli Su Sporları Festivali’nde Rusya Dünya Rekoru Şampiyonu flyboard gösterisi

Kocaeli’de düzenlenen Su Sporları Şenliği’nde 2019 Rusya Dünya Rekoru Şampiyonu milli sporcu Kahraman Aktaş, denizde flyboard gösterisi yaptı. Denizde gece şovu ile flyboard gösterisini binlerce vatandaş izledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Su Sporları Şenliği muhteşem bir gösteri ile başladı. 2019 Rusya Dünya Rekoru Şampiyonu milli sporcu Kahraman Aktaş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 4. Su Sporları Şenliği’nde gösteri düzenledi. Gece yarısı özel ışıklı elbisesiyle denizin üzerinde flyboard gösterisi yapan Aktaş’ı vatandaşlar ilgiyle izledi. Gösteriyi izlemek ve o anları cep telefonlarına kaydetmek isteyen binlerce vatandaş deniz kenarına akın etti. Gece yarısı havai fişek ve lazer gösterileri eşliğinde gerçekleştirilen flyboard gösterisi, sahil boyunca rengarenk manzaralara sahne oldu.

4. Su Sporları Festivali, birbirinden çekişmeli gösteri ve etkinliklere sahne olacak. Dev etkinlikte flyboard, yelken, kürek, kano, su topu, su altı dalış ve yüzme branşları, kano VR, vertigo VR, ralli VR, su savaşları, plaj futbolu, plaj voleybolu, jet ski, deniz balonu, tekne aksiyon tipi, dragon bot, macera parkuru, redbull ralli VR, aktivite aracında gösterilerle vatandaşlar keyifli dakikalar yaşayacak. Festival Pazar günü sona erecek. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu