İş

Huawei ‘Enterprise Roadshow’ 2023 Türkiye Turu Tamamlandı

Huawei, bu yılki ‘Enterprise Roadshow’ etkinliğinin ana temasını ‘Dijital ve Yeşil Teknolojilerle Yeni Değerler Yaratmak’ olarak belirledi. 22 Mart’ta Fransa’da tanıtım tipine başlayan demo araç, Türkiye’deki programını 16-25 Mayıs ortasında tamamlayacak.

Huawei ‘Enterprise Roadshow’, 22 Avrupa ülkesini kapsayan tanıtım faaliyetleri çerçevesinde Huawei’nin dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve verimliliğe özel çözümlerini tanıtıyor.

Birçok Avrupa ülkesini ziyaret eden ‘Huawei Europe Enterprise Roadshow’un Türkiye ayağı tamamlanmak üzere. 16-25 Mayıs ortasında İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da; Huawei müşterileri, iş ortakları ve akademik kurumlarla buluşan tanıtım aracı, Huawei Enterprise iş grubu tarafından sunulan son çalışma analizleriyle birlikte bu çözümlerin dijitalleşme sürecine katkısını katılımcılarla paylaşıyor. Gösterim türünde katılımcılar Huawei’nin uzman grupları ile görüş alışverişinde bulunma ve Huawei ürünlerini ilk elden deneme şansı da buldular.

Türkiye’de tanıtılan kurumsal teknolojilerdeki son yenilikler

16-25 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan ‘Europe Enterprise Roadshow’ Türkiye etkinliğinin ilk durağı ‘İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ oldu. Huawei Kurumsal İş Kümesi Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Xia Xingchang yaptığı değerlendirmede; “Huawei, kurumsal dijital dönüşüm için tercih edilen ve güvenilir iş ortağı olmaya kendini adamıştır. Bu yılki etkinliğin amacı, tüm sektörlerdeki müşterilerimize ve iş ortaklarımıza dijitalleşme sürecinde yaşayabilecekleri tüm sorunlar konusunda destek olmaktır. Kişiye özel senaryolar aracılığıyla; En yeni ürün ve çözümlerimizle gerçek değer yaratmayı hedefliyoruz.”

Promosyon türünde Huawei’nin öne çıkan çalışmaları ve analizleri:

  • Huawei’nin kurumsal ağ, kablolu ve kablosuz LAN altyapı çözümleri aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır;
  • Bulut Kampüs 3.0: Kurumsal LAN, WLAN ve WAN için uçtan uca çözümler.
  • CloudEngine Anahtarları: Farklı ağ boyutları için ağ ölçeklendirme, otomasyon ve programlama seçenekleri.
  • Hava Motoru WLAN’ıerişim noktaları (AP’ler): kablosuz kampüsler için Gbps hızlarıyla ödüllü erişim noktaları.

Huawei geçtiğimiz günlerde 2022 Gartner® Magic Research’te bu alanda lider marka seçildiğini duyurdu. Kurumsal Kablolu ve Kablosuz LAN Altyapısı için Quadrant™ Testi.

  • Enerji Tasarrufu Bilgi Merkezleri ile kaynak tüketimini azaltmak ve karbon emisyonlarını azaltmak için güç tasarrufu sağlayan çözümler. Çevresel etkileri en aza indirmek için gelişmiş soğutma sistemleri, güç yönetim sistemleri ve güç verimli donanım sistemleri merkezin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.
  • OceanStor Dorado 2000 ve OceanProtect X3000, KOBİ’lerin uygun maliyetli depolama sistemleri kurmasına ve bilgi merkezlerindeki hizmet sistemlerindeki yüksek İşletme ve Bakım maliyetlerinin ve zorluklarının üstesinden gelmesine yardımcı olmak için tasarlanmış giriş seviyesi bir birincil ve yedek depolama portföyüdür.
  • Çok Katmanlı Fidye Yazılımı Tutma (MRP) çözümü, gelişmiş ağ depolama algılama, yanıt verme ve kurtarma yoluyla üstün veri şifreleme ve koruma özelliklerine sahiptir.
  • Optik, yüksek bant genişliği, geniş kapsama alanı, yüksek güvenilirlik, akıllı işletim ve bakım ile yerden tasarruf sağlayan, teknoloji odaklı, yeşil OTN çözümü.
  • Green All-Optical OTN Campus ise kampüs ağlarının güç tüketimini azaltırken yüksek performans ve kullanılabilirlik sağlayan bir çözüm olarak öne çıkıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu