Haber

Başkan V. Erkan Özkan meslektaşlarıyla kutladı

Ramazan Bayramı öncesi geleneği bozmayan Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, çalışma arkadaşlarının Ramazan Bayramı’nı kutladı. Her bayram olduğu gibi çalışma arkadaşlarıyla tek tek kutlayan Özkan, “Önümüze ne engel çıkarsa çıksın, birlik olup, kenetlenirsek her şeyin üstesinden geleceğiz.

Birlik olup birlik olursak her şeyin üstesinden gelebiliriz;
Menderes Belediye Başkanı V. Özkan, ilk olarak Özdere Şantiyesi, Gümüldür şantiyesi, Temizlik İşleri şantiyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesi, Fen İşleri şantiyesi ve Konut Sağlık Birimi çalışanları ile bayramlaştı. Daha sonra belediye binasında çalışanları ile bir araya gelerek tek tek tüm çalışanların bayramlarını kutladı.

Bayramlarla büyük onur ve memnuniyet yaşadıklarını ifade eden Özkan, “Ramazan Bayramı’nın vatandaşlarımıza, personelimize, İslam alemine ve büyük Türk Milletine bolluk, bereket, sağlık, barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diliyorum. “

Belediye çalışanıyla keyifli hizmetler yaptıklarını kaydeden Özkan, işçisine yaptığı konuşmada, “Yaptığımız her hizmette menderesimize katkınız oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim. Hepimiz devletimiz, milletimiz ve ilçemiz için çalışıyoruz. İzmir’in marka ilçesi Menderes’te her zaman birlikte hizmet veriyoruz. İlçemizin Marka ilçe olmasında elbette gece gündüz çalışan ve vatandaşlarımıza hizmet eden sizlerin alın teri vardır. Allah birliğimizi, barışımızı ve aramızdaki bu sevgiyi bozmasın. Her zaman nasıl daha iyi ve daha keyifli hale getirebileceğimizi bulmaya çalışıyoruz. Tüm sıkı çalışmalarınız için tekrar teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra da hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız. Her birinizin, ailelerinizin ve sevdiklerinizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, nice bayramlar dilerim.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu