Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00 ile 06.00 arasında şerit daraltma yapılıyor.

0-5 Selçuk-Ortaklar-Aydın yolu. Aydıncık-Silifke karayolunun 54-57. kilometresinde üstyapı yenileme. kilometre (Taşucu-Boğsak lokasyonları arası) üretim, Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelanlarda heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle söz konusu bölümlerde ulaşım gözetim altında sağlanmaktadır.

Kızılcahamam-Ankara yolu 39-41. kilometre, çift yön trafiğe kapalı olup, ulaşım servis yollarından ve tek şeritten yapılmaktadır.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 7-9. Yolun 2. kilometresindeki üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Çerkezköy-Saray yolu 20-21. Kapaklı Köprülü Kavşağı’ndaki köprü yapım çalışmaları nedeniyle Saray-Çerkezköy istikameti 11.00-18.00 saatlerinde trafiğe kapatılmakta olup, ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.

Altköy-Refahiye-Erzincan yolunun 37-42. Finike-Kumluca yolunun 8-11’inci kilometresinde üretim. 5. kilometrede yaya alt geçidi imalat çalışmaları devam ederken, sürücülerin belirtilen bölümlerde yer alan trafik işaret ve levhalarına dikkat etmesi gerekiyor.

Trabzon-Gümüşhane yolunun 28-31. Kilometresindeki üretim çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu