Haber

Ocak Partisi ve Osmanlı Ocakları destekleyeceği adayı 4 Mayıs’ta açıklayacak

Ocak Partisi’nin Kurucusu ve Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, 4 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destekleyecekleri adayı ve partiyi açıklayacaklarını söyledi.

Ocak Partisi Kurucusu ve Osmanlı Ocakları Başkanı Kadir Canpolat yaptığı yazılı açıklamada, “Osmanlı Ocakları milletimizin takdirini kazanmış köklü bir teşkilattır. Türkiye’nin birçok yerinde teşkilatlarımız ve dünya bu ülke, bu vatan için gece gündüz çalışıyor.Yapılacak istişareler sonucunda 14 Mayıs’ta kime oy vereceğimizi bir basın toplantısıyla kamuoyuna açıklayacağız.Tüm basın mensuplarını basına davet ediyoruz. Konferansımızı 4 Mayıs’ta Ocak Parti Genel Merkezimizde saat 12.00’de gerçekleştireceğiz.”

“BÜYÜK BİR OPERASYON ÇİZMELER ÜZERİNDEN TÜRKİYE’YE ÇEKİLMEK İSTENİYOR”

“Aziz milletimiz, Türkiye’nin geleceğine ilişkin en doğru kararı 14 Mayıs’ta verecektir” diyen Canpolat, “Her seçim şüphesiz kendi konjonktürü açısından çok önemlidir ama Türkiye’nin geleceği açısından 14 Mayıs tarihi değer taşır. 15 Temmuz’da küresel aktörler Türkiye’yi işgal girişiminde bulundular ancak başarılı olamadılar. ekonomi Türkiye bununla yerle bir edilmeye çalışıldı ama çok şükür başarılı olamadı. Şimdi 14 Mayıs’ta Türkiye’de sandıklardan büyük bir operasyon başlatılması planlanıyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu