Teknoloji

Horizon Forbidden West: Burning Shores Çıkış Fragmanı

Piyasaya sürülmesinden kısa bir süre önce, Horizon Forbidden West: Burning Shores çıkış fragmanı bizimle. Oldukça etkileyici sahnelerin yer aldığı sunumun kapanış sekansı, heyecanlı bir savaşın bizleri beklediğini gözler önüne seriyor.


İlginizi çekebilir:  Crash Team Rumble Çıkış Tarihi Açıklandı


Horizon Forbidden West: Burning Shores, The Game Awards 2022 sırasında duyuruldu. Teknik olarak, Guerrilla Games stüdyosu PlayStation 5Konsolun gücünden tamamen yararlandığı için PlayStation 4 için yayınlanmayacak olan genişleme paketi, 19 Nisan 2023199 TL fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Ana hikayenin bittiği yerden devam eden Burning Shores, bizi Tenakth klanının topraklarının güneyinde, Los Angeles’ın yarı batık harabelerine götürecek. Bölgede aktif volkanlar olmasına rağmen, yeni bir makine tehdidi karşısında bu endişelerinizin en küçüğü olacaktır.

Genişletmede Quen klanı ile arka arkaya olacağız ve ayrıca Reyka adında yeni bir yol arkadaşımız olacak. Devam oyununu oynayan takipçilerimizin hatırlayacağı üzere Alva ile ana oyunda Quen klanının ilki olarak tanışmıştık.

Burning Shores, biri Waterwing olmak üzere yeni makineler de içerecek. Waterwing, tıpkı Sunwing gibi göklerde yolculuk yapabildiğimiz bir makine. Orta büyüklükte ama su altına da dalabiliyor ve havada yeterince hareket yapabileceğiz. Ancak bir düşman olarak kolay pes etmez. Görünüşe göre güçlü bir savaş bizi bekliyor.

Horizon Forbidden West: Burning Shores Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Sony Interactive Entertainment ve Guerilla Games tarafından yayınlanan lansman fragmanına aşağıdan göz atın. Son sahneye özellikle dikkat etmenizi istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu