Yaşam

Haluk Levent’ten Sezgin Baran Korkmaz açıklaması

Müzisyen ve Dostları Derneği Kurucusu Haluk Levent, Deniz Akkaya’nın “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele birine para verenler cahildir” sözlerine yanıt verdi.

Levent yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri de magazin dergilerinden ateş etmeye başladı. Allah aşkına vur ve bir daha yapma. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cenazesini bulamayanlar çaresiz. WhatsApp hatlarımız çığlık atıyor. Şimdi ortasını verdim geri yazıyorum vakit kaybı değil mi? Deniz Akkaya, The Dude aracılığıyla Cumhurbaşkanımızla fotoğrafı da olan Sezgin Baran Korkmaz’ın tüm kara parasını akladığımı yazıyor. Bu devletin amirleri, MASAK’ı, istihbaratı yarım akıllı mı? Biliyorsun, ama bilmiyorlar mı?”

Levent, daha önce Sezgin Baran Korkmaz’ın şirket gecesinde konser verdiğini ancak bunu, zor durumdaki 5 aileye yardım karşılığında verdiğini belirterek, şöyle devam etti:

“7 yıldır bu sayfada menemen yapıyorum heyyooo pasta yapıyorum günümü dayanışma adına geçiriyorum. Bir gün Sezgin Baran aradı. Gidecek misin dedi. Bizim şirketin gecesine ne kadara mal olur dedi.Olamaz dedi.Sonra sorunları çözdü.Aşağıda isimleri olan ailelerin tüm masraflarını karşıladı.Sözümü tuttum ve konsere gittim. konser faturası çıkar rezalet olmaya hazırım aileler ve Sezgin Baran’ın onlara ödemeleri: Hacı Karagözoğlu ailesi Fesih Araz (3 aylık simit alındı), Kars köyünden Meydan Ali Demirel’in 2 kızının yıllık yurt ücreti, Ağrı’da yatalak Bertar’a hastane yatağı, istismara uğrayan D.’nin 1 yıllık okul bedeli

O yüzden konser verdim orkestra parasını bile almadım. Şimdi bu konularla uğraşmayalım diyorum ama olmuyor. Binlerce teklif verenim var ve haber siteleri hızlı bir şekilde haber yapıyor. Beni incitiyor. Ben de depremzedelerle uğraşıyorum diye hemen cevap veriyorum.”

5 MİLYON TL TAZMİNAT

Levent, yaptığı açıklamada Deniz Akkaya’ya 5 milyon TL’lik tazminat davası açacağını bildirdi. Levent dedi ki:

“Tekrar ediyorum! Karalama, bağırma, isyan, iftira. Vallahi kabul ediyorum. hepsi, mahkum edileceksin. Yazık.”

NE OLDU?

Model ve sunucu Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Haluk Levent hakkında iddialarda bulundu. Haluk Levent’in “RTÜK başkanıyla görüştüm, ATV yönetiminden özür dilerim” başlıklı açıklamasını paylaşan Akkaya, şunları yazdı:

“Dünden beri kaç kere özür diledin? Haksızlık öyle bir şey ki… Saklayacak bir şeyi olmayan adam Elif gibi dimdik duruyor. İki ay önce dolandırdığın insanlar yayına girmek için bekliyorlar. hazır. Sezgin Baran Korkmaz ile el ele, bir insana para teslim edin. Bunu yapanlar cahildir! Bu özel uçak fotoğrafı değil, geçmiş vakalar değil. Bu fotoğrafın açıklaması yok.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu