Haber

EMŞAV Karadeniz Bölge Başkanlığı Şehitleri Anma Programı Düzenledi

Karadeniz Bölge Başkanlığı Polis Teşkilatı Özürlüler ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) tarafından düzenlenen Şehitleri Anma Programı’nın bu ay 235’incisi gerçekleştirildi.

İlkadım ilçesindeki vakıf binasında düzenlenen programda din görevlileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim, Temmuz şehitleri Adem Erken, Davut Doğan, Soner Boz, Adnan Kılıçoğlu, Mustafa Serin, Ahmet Few, İrfan Sadık Kocabaş, Gökhan Mete Altuntaş ve tüm şehitlerimiz. yapıldı.

EMŞAV Karadeniz Bölge Lideri Bilal Erim programda yaptığı konuşmada, “Şehitlerimizin 235’incisini gerçekleştirdik. 20 yıldır her ayın son haftasında gerçekleştirilen bu program bundan sonra da devam edecek. İnşallah bu vatan için, bizim rahatımız için devam eder.Sigara içen şehitlerimizi anmak ve anmak bizim asli görevimizdir.EMŞAV’da düzenlenen anma programına ailelerimiz, polislerimiz, gazilerimiz ve gönüllülerimiz katıldı.Teşekkür ederiz. Bu programa emeği geçen herkesi “Yakınlarını ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Şehitlerimizin yakınlarına başsağlığı diliyor, acılarını kalbimizle paylaşıyoruz. Polis teşkilatımıza başarılar dileriz. Kahraman gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyoruz.”

Program ikramlarla sona erdi. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu