Haber

CHP’li vekilden depremzede konutunda tepki çeken hareket!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından tüm Türkiye tek yürek olarak yaralarını sarmaya devam ediyor. Yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremlerde 44 bin 374 vatandaş hayatını kaybetti.

Öte yandan, yurdun dört bir yanından depremzedeler için yardım seferberliği sürerken, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, depremin vurduğu Hatay’ın Antakya ilçesinde depremzede olan aileyi ziyaret ederek ziyarette bulundu. Edirne’nin Karaağaç ilçesine gelen depremden etkilenen aile.

CHP VEkili DEPREMDE AİLENİN EVİNE AYAKKABIYLA GİRDİ

CHP Milletvekili Yüceer’in ziyaretinin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, depremden etkilenen ailenin konutuna ayakkabılarını çıkarmadan girdiği görüldü. Öte yandan paylaşılan fotoğraflarda evde Yüceer dışında ayakkabıyla oturan kimsenin olmadığı görüldü.

YOĞUN TEPKİLER SONRA PAY SİLİNDİ

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’in depremzedeler konutuna ayakkabılarını çıkarmadan girdiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki gördü. CHP Milletvekili Yüceer konu hakkında açıklama yapmazken, yoğun tepkiler üzerine söz konusu paylaşımı sildi.

‘İNSANLARA BU KADAR UZAĞIZ’

CHP Milletvekili Candan Yüceer’e tepkiyle çok sayıda yorum yapılırken bir vatandaş, “Halktan bu kadar mı uzaksınız? Yazıklar olsun” dedi. Yansıması dikkat çekti.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu