Ekonomi

Boyner Grup’tan deprem bölgesine yardım

Boyner Küme, deprem afetiyle ilgili küme şirketleri, kamu kurumları, iş ortakları ve Boyner Küme Gönüllüleri ile afet bölgeleri seferberliğinin sürdüğünü duyurdu.

Boyner’den yapılan açıklamada, küme tarafından hazırlanan mont, kazak, polar sweatshirt, kalın çorap, atkı, bere, eldiven, battaniye, ısıtıcı, çocuk bezi, hijyenik malzeme ile çocuk ve yetişkinler için ilk yardım ve gıda paketlerinden oluşan 100 adet pis torbası şirketler. İlgili kurumlarla uyum içinde bine yakın eserin afet bölgelerine ulaştırılması için yola çıkıldığı belirtildi.

Boyner.com.tr ve Morhipo online kanalları üzerinden sunulan dijital kartlarla Kızılay, AKUT ve Ahbap üzerinden bölgeye daha fazla takviye sevk edildiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Pazar yeri platformumuz Morhipo, Ticaret Bakanlığı’nın başlattığı Beyin Sarsıntısı Yardım Kampanyası’nda yer almakta ve deprem bölgesinin temel ihtiyaçlarını hiçbir ticari amaç gütmeden AFAD koordinasyonunda deprem bölgesine ulaştırmaktadır. Giyim, su, gıda, hijyen. Boyner Grup Gönüllüleri ile uyum içinde çalışanlarımızın sağladığı ürünlerle bölgeye destek malzemeleri ulaştırmaya devam ediyoruz.Ayrıca Boyner Küme Gönüllülerimiz bölgelerindeki yardım çalışmalarına fiziki olarak dahil oluyorlar.Her zaman şifa bulacağımıza olan inançla yaraları dayanışmayla birlikte, küme şirketlerimiz, ilgili kamu kurumlarımız, iş ortaklarımız ve Boyner Küme Gönüllüleri ile birlikte deprem bölgelerini güçlendirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

haberyesilyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu