Haber

BBC Earth ile Dünya’yı ve daha fazlasını keşfedin

Eylül ayında BBC Earth ile keşifler tüm heyecanıyla devam ediyor. Yeni üretilen “Earth”, üzerinde yaşadığımız gezegeni anlatırken, maceralı geçmişiyle Sri Lanka’nın bilinmeyen hazları Alexander Armstrong tarafından seyirciyle paylaşılıyor.

BBC Earth, Eylül ayında dünyaları keşfetmeye devam ediyor. Evimiz dediğimiz dünyanın dört milyar yıllık sarsıcı hikayesi, beş çarpıcı bölümle ekrana geliyor. Betimleyici bir biyografide dünyanın en etkileyici özellikleri keşfediliyor. Dünyayı suyla kaplı bir kara parçasına çeviren ilk yağmur damlalarından ilk canlıların gelişine kadar tüm detayların anlatıldığı programda, insanlardan söz edilse de dünya tüm hoşluğuyla sahnede yer alıyor. Dizi, özgün bir yaratılış öyküsünü özgün bir anlatım tekniğiyle izleyiciye sunuyor. İnsandan önce yaşananlar, uzaydan gelen bombardımanlar, iklimdeki pek çok değişiklik ve tüm kıtaların çarpışması gibi olayları konu alan “Dünya”, 26 Eylül Salı günü saat 00.00’da BBC Earth ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Tesadüfler diyarına hoş geldiniz

Aktör ve komedyen Alexander Armstrong, Lonely Planet’in ziyaret edilecek yerler listesinin başında yer alan Sri Lanka adası hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir geziye çıkıyor. İç savaşlar, doğal afetler ve ekonomik krizlerle çalkantılı bir geçmişe sahip olan Sri Lanka, yeniden turizme açılıyor. Alexander Armstrong adaya ulaşmak için Hint Okyanusu’nu geçer. Ada ülkesinde maceralı günler geçiren Alexander Armstrong, şeytan çıkarmadan yağ banyosuna kadar pek çok olay yaşıyor. “Alexander Armstrong ile Sri Lanka” 7 Eylül Perşembe günü saat 00:00’da BBC Earth’te olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kibriscik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu