Haber

Basketbol: haftanın programı

Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi, ING Kadınlar Basketbol Harikalar Ligi ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi 19. hafta oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi

Bugün:

19.00 Türk Telekom-Onvo Büyükçekmece Basketbol (Ankara)

Yarın:

13.00 Gaziantep Basketbol-AYÖS Konyaspor Basketbol (Ahmet Cömert)

15.30 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Sepet-Bahçeşehir Koleji (Pamukkale Üniversitesi)

18.00 Aliağa Petkimspor-Darüşşafaka Lassa (ENKA)

20.30 Beşiktaş Emlakjet-Galatasaray Nef (BJK Emlakjet Sporkarmaşık)

5 Mart Pazar:

13.00 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

15.30 Anadolu Efes-Frutti Ekstra Bursaspor (Ahmet Cömert)

18.00 Fenerbahçe Beko-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ülker Spor ve Etkinlik)

ING Kadınlar Basketbol Ligi

Bugün:

13.00 Çankaya Üniversitesi-Rize Belediyespor (Ankara)

13.00 Antalya Toroslar Basketbol-Emlak Konutları (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.00 Bursa Uludağ Basketbol-BOTAŞ (Naim Süleymanoğlu)

16.00 Nesibe Aydın-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (TOBB ETÜ)

18.00 Galatasaray Çağdaş Faktoring-OGM Ormanspor (Ahmet Cömert)

Yarın:

16.00 Melikgazi Kayseri Basketbol-Fenerbahçe Alagöz Holding (Kadir Has Kongre Merkezi)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

17.00 OGM Ormanspor-Ankaragücü Mamak Belediyesi (M. Sait Zarifoğlu)

Yarın:

14.00 Fenerbahçe Koleji DS Enerji-Finalspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

15.45 Peer Gemlik Basketbol-Sigortam.Net (Gemlik)

17.30 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

5 Mart Pazar:

14.00 Çağdaş Bodrumspor-Antalya Güneşi (Bodrum)

15.45 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Yılyak Samsunspor Basketbol (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

17.30 İlçe77 Yalovaspor-Depomaxx Yalovaspor (90. Yıldönümü)

serinhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu