Ekonomi

4. OSB Kayseri’ye geliyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin kurucu üyesi olduğu Jeotermal Kaynaklı Tarıma Dayalı İhtisas Seracılık Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması için onay alındığını ve artık Bakanlık tarafından onaylandığını açıkladı. 4. Organize Sanayi Bölgesi Tarım ve Orman Müdürlüğü.

Kayseri’nin ticaret, sanayi ve sanayinin merkezi olduğunu vurgulayan Büyükkılıç, bahisle ilgili yaptığı açıklamada, “Kayseri’miz için bir müjdeyi daha paylaşmak istiyorum. 4. Organize Sanayi Bölgesi için Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan da onay alındı. Hayırlı olsun Kaysericim” dedi.

Başkan Büyükkılıç, Kayserili sanayicinin ekonomiye can katan çalışmalar yürüttüğünü, şehrin 150’den fazla ülkeye 4 milyon doları bulan ihracatıyla gurur duyduğunu hatırlatarak, “4’üncü organize sanayimize hayırlı olmasını diliyorum. Kayserili sanayicilerimize. Bakanlığımız Jeotermal Kaynaklı Tarımsal İhtisas Seracılık Organize Sanayi Bölgesi’nden sonra 4. organize sanayi için onay verdi” dedi.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Büyükkılıç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar’a, Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişci’ye şehrim adına şükranlarımı sunuyorum. katkıları ve destekleri için.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu